250 kamper for Preben

Passerte milepæl i kampen mot Sandnes Ulf.

Preben Mankowitz er i gang med sin 10. sesong i Grorud IL.
Mot Sandnes Ulf spilte han sin 250. obligatoriske kamp i gult og blått.

Før kampen fikk han overrakt en blomsterhilsen fra styreleder Richard Pedersen.

-  Det er gøy at Preben når en milepæl med 250 kamper.
Han har vært kontinuteten i laget vårt gjennom hele den fantastiske reisen vi har hatt, og det har vært gøy å se Prebens utvikling fra yngstemann på laget til eldstemann med kapteinsbind, sier Richard.

-  Preben har vært med på hele reisen til Grorud IL og har blitt en leder og rollemodell i spillergruppa. Han har med sine prestasjoner gjennom samtlige sesonger bidratt til stegene klubben har tatt, og er i dag klubbens kaptein og en viktig bidragsyter i jakten på poeng i OBOS-ligaen.
Det å ha en spiller og kaptein som har vært i klubben så lenge, og som virkelig kjenner klubben er viktig for oss. Vi gleder oss til flere kamper, sier a-lagstrener Johan Gjønnes Nilsen

Annonse fra Obos-ligaen: